Agencja SEM / SEO SEMPIRE sempire.pl

Optymalizacja i profesjonalne pozycjonowanie stron w wyszukiwarce Google z SEMPIRE Poznań

Agencja SEM SEO z Poznania - SEMPIRE

Jesteśmy agencją działającą w branży marketingu online. Doskonale znamy mechanizmy, którymi rządzi się reklama internetowa, każdą kampanię projektujemy na miarę potrzeb Klienta. Firma pozycjonerska SEMPIRE zajmuje się promocją w wyszukiwarkach stron firmowych, portali, blogów i sklepów internetowych. W zakresie naszej działalności pozostaje także prowadzenie kampanii linków sponsorowanych, marketing treści. Dodatkowo przeprowadzamy szkolenia z tematyki SEO i SEM oraz zapewniamy usługi doradcze.

SEO pozycjonowanie stron w Google

Opracowujemy koncepcje strategii SEO oraz zajmujemy się ich kompleksowym wdrażaniem. W ofercie posiadamy optymalizacja i pozycjonowanie strony internetowej w Google na frazy ogólne i regionalne oraz pozycjonowanie typu long tail. W ramach usługi nasi eksperci analizują potrzeby Klienta, wymogi rynku oraz strategie przyjęte przez konkurencję i na tej podstawie planują pozycjonowanie. Koszt prowadzenia kampanii jest bardzo elastyczny dzięki czemu reklama z nami wpisze się w budżet niemal każdej firmy. Przygotowujemy odpowiednie frazy, zajmujemy się optymalizacją kodów, link buildingiem oraz analizą wyników.

Marketing w wyszukiwarkach internetowych - Linki sponsorowane Google Adwords

Agencja SEM SEMPIRE posiada bogate doświadczenie z zakresu opracowywania, wdrażania i monitoringu kampanii linków sponsorowanych. Naszym Klientom polecamy reklamę PPC (Pay per click), która pozwala płacić wyłącznie za kliknięcia w linki lub banery, a nie sam wykup powierzchni. Różne formy promocji w Internecie, które stosujemy skupiają się na przyciągnięciu użytkowników na stronę firmową, portal czy do sklepu internetowego oraz przełożeniu liczby odwiedzin na zwiększoną ilość zamówień. Prowadzimy kampanie tekstowe, w Zakupach Google oraz w serwisach partnerskich Google.

Audyt strony pod kątem SEO

Jako specjaliści ds. pozycjonowania i optymalizacji serwisów internetowych zwiększyliśmy ofertę o przeprowadzanie audytów stron. Usługę tę zapewniamy Klientom korzystającym z naszych usług reklamowych oraz podmiotom zewnętrznym, które chcą sprawdzić potencjał i przygotowanie witryny pod kątem SEO. Jeżeli chodzi o koszt audyt pozycjonowania wyceniany jest indywidualnie. Wykonując SEO audyt sprawdzamy m.in. dostępność strony dla robotów wyszukiwarek, tytuły strony i jej opisy, treść oraz inne parametry, które bezpośrednio wpływają na widoczność adresu w wyszukiwarkach.

Content marketing w strategii pozycjonowania

Firma SEMPIRE usługi z zakresu SEM i SEO wzbogaciła o coraz popularniejszy marketing treści. Skuteczny content marketing – agencja SEMPIRE pomoże Ci wypromować markę, dostarczy użytkownikom Twojej strony przydatnych informacji i zbuduje pozycję eksperta w branży. Tego rodzaju działania doskonale uzupełniają pozycjonowanie na Google. Publikujemy teksty (poradniki, artykuły eksperckie i sponsorowane), ikonografiki oraz webinary.

Konsultacje marketingowe SEO / SEM

Agencja SEM i SEO zapewnia nie tylko usługi reklamowe, ale także konsultacje dotyczące kwestii związanej z naszą branżą oraz szereg szkoleń z zakresu e-marketingu. Nasze SEO szkolenie pozwala poznać narzędzia wspierające pozycjonowanie stron, mechanizmy wykorzystywane przez wyszukiwarki oraz techniki, które pozwolą skutecznie zwiększać widoczność witryny bez obaw o nałożenie filtra Google. Polecamy również szkolenia z Google Analytics, Google AdWords oraz kursy SEM z marketingiem w wyszukiwarkach.

Postaw na sprawdzoną Agencję SEM SEO z Poznania - SEMPIRE

Agencję SEMPIRE tworzy zespół specjalistów posiadających certyfikaty Google Analytics i AdWords, którzy mogą pochwalić się ponad 8-letnim doświadczeniem w branży SEM. Pracujemy dla firm z różnych branż. Pozycjonowanie strony z Agencją SEMPIRE to kompleksowa usługa wykonywana według indywidualnie opracowanych strategii. Doskonale wiemy, że marketing i pozycjonowanie w wyszukiwarce Google wymaga ciągłego śledzenia nowych technologii, dlatego szczególną wagę przykładamy do szkoleń zespołu i śledzenia światowych nowinek. Z nami Twoja strona nie tylko przesunie się na szczyt listy w wyszukiwarce, ale gwarantuje, że rozwiniesz biznes oraz zwiększysz zyski.

sempire.pl

Agencja SEM / SEO SEMPIRE
Dąbrowskiego 77A
60-529Poznań
wielkopolskie
tel.: +48613332211

Godziny otwarcia:
Pon. - Pią. 8:00-16:00